מחלקת האריזות של נייר ציון מובילה קו צעיר וחדשני בתחום המתחדש של אריזות למתנות עם מגוון רחב של מוצרים לעטיפת מתנות מחומרים שונים ומוצרים נלווים לעטיפה כמו סרטים, פרחי קישוט ועודאם בעבר מתנות נארזו בעיקר בנייר עטיפה צבעוני כיום ישנו מבחר רחב מאוד של אריזות מתנה המתאימות למוצרים שונים מנייר משי או שקיות נייר בצבעים שונים ועד צלופן שקוף או צבעוני. לכל מתנה או מוצר ישנה העטיפה שמתאימה לו במיוחד ולעיתים עטיפה מוצלחת גונבת את ההצגה ומרגשת אף יותר מהמתנה עצמה.

תחום אריזות הנייר למתנות מתפתח מאוד בשנים האחרונות וחברתנו עוסקת בייבוא, שיווק וייצור מגוון רחב של פתרונות אריזה ומוצרי נייר ייחודיים ואיכותיים לאריזת מתנות.

אנו לא מתפשרים על איכות ועל מקוריות כמו גם על איכות המוצר ועיצובו. לכן תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של פתרונות האריזה באיכות הטובה ביותר, כמו גם מבחר גדול של מוצרים נלווים. אריזה היא דרך מצויינת לשווק את העסק שלכם כך שאם המוצרים נארזו באריזה מושכת את העין ועל האריזה מופיע שם העסק תוכלו למשוך אליכם לקוחות פוטנציאליים. לשם כך אנו מציעים גם שירותי הדפסת לוגו על שקיות נייר. מגוון שקיות האריזה שלנו כולל שקיות אורגנזה במידות וצבעים שונים, שקיות נייר מרהיבות עם ידיות חבל וגם נייר משי בצבעים שונים ועוד ועוד.

אם אתם זקוקים לפתרונות אריזה מכל סוג ואינכם מוכנים להתפשר על איכות השירות ואיכות המוצר חברת נייר ציון עומדת לשירותכם. אנו עובדים מול לקוחות גדולים בהקף כמויות גדול אך גם עם הצרכן הפרטי.

שירות לקוחות וקשר אישי עם הלקוח חשוב לנו ולכן אנו מעמידים לרשותכם צוות מקצועי ומיומן שיסייע לכם לבחור את פתרונות האריזה המתאימים ביותר עבורכם.


אנו מתגאים במוצרים איכותיים ואספקה מהירה לכל חלקי הארץ.

 
חדש באתר!
חדש חדש חדש - שקיות עם ידית מגולגלת ב-6 צבעים מרהיבים
[לידיעה המלאה]